Bugün 30 Ekim 2014 Perşembe Anasayfa     Hakkımızda | Teknik Servis ve İletişim     Teslimat Kargo | Sipariş Takibi    İptal İade | Gizlilik ve Sözleşme    Site İçi Arama
Dürüsel Saat Evi İzmir  
Izmir Saat Outlet
Saat Arama
MARKALAR
GRUPLAR
KATEGORİLER
Dürüsel Saat Evi İzmir
DÜRÜSEL SAAT
1959 yılında saat sektöründe hizmet vermeye başlayan firmamız İzmir’in Hatay semtindedir.

Elli yıldır saat sektöründe başarılı bir şekilde ayakta duruyoruz. Bunu saat satışı ve saat tamirini en iyi şekilde yaparak, özellikle mekanik ve kurmalı olan En kıymetli saatlerinizi elimizden geldiğince yaşatarak , gelişen teknoloji ve yaşanan gelişmeleri yakından takip edip kendimizi sürekli yenileyerek başarıyoruz.

Bir çok markayı sizler için firmamızın bünyesinde bulunduruyoruz. Bulundurduğumuz tüm markalarımızın teknik servis ve bakım hizmetlerini üstleniyoruz.

İzmir'in neresinde olursanız olun, orjinal masa saatlerinizi, antika saatlerinizi, cep saatlerinizi, duvar saatlerinizi ve kol satlerinizi sizler için yeniden yaşatıyoruz


Kısacası Saat ve Saat hakkında her şey ile yakından ilgileniyoruz…

Siz müşterilerimizi mutlaka firmamıza bekliyoruz.
TEKNİK SERVİS VE SAAT TAMİRAT HİZMETLERİ
Dürüsel Saat Evi 1959 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firma olarak çalışmaya başladığımızdan itibaren teknolojideki bütün gelişmeleri takip edip uygulamaya geçtik. Mekanik saatçilikten elektronik saatçiliğe geçişteki gelişmeleri çok yakından takip ederek, açılan kurslara katılarak, görerek, yaşayarak ve tamir ederek gerekli bilgi ve deneyime sahibiz.


Firmamız bünyesinde antika duvar, masa, kol saatleri itina ile orijinal haline sadık kalınarak tamir edilmektedir.

Otomatik, kurmalı kol saati tamiri yapılmaktadır. Ayrıca her nevi Quartz(pilli) kol , duvar , masa saati tamiri yapılmaktadır. Tüm yapılan tamir hizmetlerine bir yıl garanti verilmektedir.
Firmamız yedek parça konusunda da hizmet vermektedir. Her nevi saat pili (reneta , sony) , saat camları (mineral , safir , lensli , bombeli) ve saat kordonları ( deri, silikon, metal ) bulunmaktadır, ayrıca bulunması mümkün olmayan deri kordonların eskisi elinizde olmak şartıyla birebir aynısını yapabiliyoruz.

Firmamızda her türlü elektronik aletin pilini bulmanız mümkündür. Araç kumanda pilleri, alarm pilleri , işitme cihazı pilleri , kan şekeri ölçme cihazı pilleri , tansiyon aleti pilleri , telsiz telefon pilleri , baskül pilleri gibi bütün piller bulunmaktadır. Firmamızda kol saati pillerinin tüm çeşidi bulunmaktadır. Pil değişiminde saatin kapak contasını değiştirip, kapak ve tepe contalarını silikonlayıp izolasyonunu yaptıktan sonra teslim ediyoruz.

Deri saat kordonu temininde de 1000'e yakın ürünle 8mm-40mm arası çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.
İLETİŞİM
Dürüsel Saat Evi Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi günleri arasında 09:00-20:00 
 
Adres :  İnönü Cad. No:314/C Hatay - Konak / İzmir
 
 
Telefon : +90 232 231 94 78  bilgi@duruselsaat.com

Hesap Numaralarmız :
Finans Bank IBAN : TR510011100000000010466084 - MEHMET DÜRÜSEL

Yapı Kredi Bankası IBAN : TR880006701000000063457369 - MEHMET DÜRÜSEL

Garanti Bankası IBAN : TR350006200008000006299550 - MEHMET DÜRÜSEL.
 Online İletişim Formu
 İletişim Konusu :
 Ad Soyad :
 Telefon :
 E - Mail :
 İstek / Öneri :

* Max. 255 Karakter giriniz !
   
Anasayfa     Hakkımızda | Teknik Servis ve İletişim     İndirimli Saatlerimiz     Teslimat Kargo | Sipariş Takibi ve Ardından    İptal İade | Gizlilik ve Sözleşme    Site içi Arama
Copyright © Dürüsel Saat - İnönü Cad. No:314/C Hatay - Konak / İzmir Telefon : +90 232 231 94 78 deniz@duruselsaat.com Tasarım ve ProgramlamaInnovasyon IT & Web